English Dutch French German Italian Spanish

PLASTIC SURGERY

Cosmetic plastic surgery includes surgical and nonsurgical procedures that enhance and reshape structures of the body to improve appearance and confidence.

pngwing.com
Call or text us for free online consultation and special offers

MEME BÜYÜTME

BREAST AUGMENTATIONKullanılan implantlar firma garantilidir ve ömür boyu kullanılabilir. Operasyondan sonra en az 4-6 hafta korse giyilmelidir. Vücudunuzun en iyi referansı için doktorumuz size danışacak ve en iyi implant seçimine karar verecektir.

MEME KÜÇÜLTME

BREAST REDUCTIONMeme küçültme ameliyatı, memelere şekil vermek, hacmini azaltmak amacıyla yapılan bir müdahaledir. Büyük meme ileri yaşlarda sırt ağrısı ve lordoza neden olabilir, bu nedenle tıbbi durumlarda da kullanılır. Ameliyattan sonra en az 4-6 hafta korse giyilmelidir.

MEME KALDIRMA

BREAST LIFTINGMeme dikleştirme, doğum veya aşırı kilo sonrası sarkmış memelerin yeniden şekillendirilmesi ve dikleştirilmesi amacıyla yapılan bir ameliyattır. Hacmi arttırmak ve dikleştirmek için aynı işlem içinde silikon protez kullanılabilir. Korse, ameliyattan en az 4-6 hafta sonra giyilmelidir.

LIPOSUCTION

LIPOSUCTIONLiposuction ile deri altındaki fazla yağ dokusu belirli yöntemlerle alınır. Liposcution ile yağ dokularının sayısı azaltıldığı için etkili ve kalıcı bir vücut şekillendirme yöntemidir. Bir obezite tedavi yöntemi ya da bir zayıflama ameliyatı değildir. Vücudun birçok bölgesinden yağ alınabilir; Karın, Sırt, Kalça, Basen, Uyluk, Diz İçi Boyun altı ve çene-gıdı bölgesi, sütyen altı bölgesi ve Üst kollardır.

ABDOMİNOPLASTİ

TUMMY TUCKKarın bölgesindeki sarkmış dokuların çıkarılması ve gevşemiş kas dokularının onarılmasını içeren bir vücut şekillendirme ameliyatıdır. Sarkan deri ve deri altı dokusu çıkarılır, kaslar onarılır, düz ve sıkı bir karın görünümü elde edilir.

KOL VE UYLUK KALDIRMA

ARM AND THIGH LIFTINGKol ve uyluk gibi bölgelerde sarkma oluşmuşsa lifting önerilir. Sarkan deri çıkarılır, kaslar onarılır, eskisinden daha düz ve sıkı bir görünüm elde edilir.

BREZİLYA POPO KALDIRMA

BRAZILIAN BUTT LIFTINGPopo şekillendirme operasyonları, poponun daha dik ve dolgun görünmesi için vücudun belirli bölgelerinden yağ enjeksiyonu veya protez ile yerleştirme ile yapılır. Ancak ağır efor gerektiren hareketlerden ve ağır kaldırmaktan kaçınılmalıdır. Korse giyilmeli ve tüm talimatlara uyulmalıdır.

VAJİNA ESTETİĞİ

LABIAPLASTYGenital bölgeye uygulanan estetik. Yaşla birlikte gelen sarkmalar, doğumla birlikte gelen vajinal genişleme, büyük ve küçük dudak sorunu genital estetik ile mümkündür. Operasyonlar doğuma engel değildir. Bu işlemler bazı fonksiyonel bozuklukların giderilmesini de sağlar. Hasta aynı gün taburcu edilir. Bölge 1 hafta boyunca her tuvalet sonrası dezenfektan solüsyon ile temizlenir. Eriyebilen dikişler kullanıldığı için dikişlerin alınmasına gerek yoktur. Hasta 2 gün sonra operasyon ile masa başı işlerine dönebilir ancak ağır işlerde 2 hafta beklenmesi önerilir. 4 hafta sonra cinsel ilişkiye izin verilir.

JİNEKOMASTİ

GYNECOMASTIAErkek hastalarımız için meme büyümesi ya da sarkmasıdır. Hormonal bozukluklar, yanlış ilaç kullanımı veya spor amaçlı kullanılan takviyeler erkeklerde meme büyümesini tetikler. Bu ameliyatta liposuction ile fazla yağ dokusu alınır ve sarkan fazla deri çıkarılır.

RİNOPLASTİ

RHNOPLASTYRinoplasti, burun şeklini değiştirmeyi amaçlayan herkese uygulanabilen bir estetik cerrahi prosedürüdür. Amaç burnu yeniden şekillendirmek ve aynı zamanda nefes almayı kolaylaştırmaktır. Rinoplasti ameliyatı kişiye özel olarak tasarlanır ve en uygun burun için çalışılır. Ameliyat sonrası burun içine bir tampon yerleştirilir, üçüncü gün bu tampon çıkarılır. Burun üzerindeki kalıp beşinci gün çıkarılır.

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

EYELID SURGERYAlt Göz Kapağı kirpik diplerinden yapılan bir kesi ile fazla deri, kas ve yağ torbaları alınır, eğer deri fazlalığı yoksa işlem transkonjonktival teknikle de yapılabilir.

PENİS BÜYÜTME VE KALINLAŞTIRMA

PENIS ENLARGEMENT AND THICKENINGÖncelikle fizyolojik şartlarda penis kısa ve ince ise penis uzatma ve kalınlaştırma yapılmalıdır. Gerilmiş penis boyu 9,3 cm ve kalınlığı 8 cm'den az ise hem uzatma hem de kalınlaştırma yapılır.
Korse operasyondan sonra en az 4-6 hafta giyilmelidir. Vücudunuzun en iyi referansı için doktorumuz size danışacak ve en iyi implant seçimine karar verecektir.

CERRAHİ OLMAYAN OPERASYONLAR

NON SURGICAL OPERATIONS

- Botoks
- Dolgu
- İple Yüz ve Boyun Germe
- Altın İğne Radyofrekans

Altın iğne, fraksiyonel radyo frekans uygulaması olarak da adlandırılan bir cilt gençleştirme ve güzelleştirme uygulamasıdır. Yaşlanma ve çevresel faktörler nedeniyle ciltte oluşan deformasyonların, lekelerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildin daha canlı, parlak ve genç görünmesine yardımcı olur.